Chłopy noclegi, informacje, wczasy w Chłopach.

Dąbkowice

DąbkowiceParę domów, kilka ośrodków, campingów, mały pasek lądu porośnięty sosnowym lasem, między morzem i jeziorem Bukowo – to naturalnie miejscowość Dąbkowice. To doskonałe wprost miejsce do odpoczynku od hałasu – słowa „cisza i spokój” nabierają tu literalnego znaczenia.

Sąsiednie miejscowości to – Dąbki – oddalone są o ok 6 km na północny wschód, a ok pięć kilometrów w drugą stronę leżą Łazy. Ale dojechać do Dąbkowic można tylko od miejscowości Dąbki – stamtąd prowadzi kończąca się w Dąbkowicach droga. Do sąsiednich miejscowości uda się z kolei dojechać rowerem. Na miejscowej plaży w żadnym razie nie jest tłoczno, nawet podczas szczytu sezonu urlopowego – wszyscy znajdą na tej szerokiej, piaszczystej plaży odpowiednią ilość miejsca dla siebie oraz rodziny. Ba, niektórzy zafascynowani miejscową plażą przybywają nawet z Dąbek. Jeśli ktoś tęskni za klimatem dzikiej plaży winien wpaść na tę w Dąbkowicach. Na tej plaży można rzeczywiście wypocząć!

Dąbkowice, dzięki położenia nad jeziorem Bukowo to doskonałe miejsce dla wędkarzy – da się w tej okolicy złowić okonia, węgorza, sieję, lub sandacza. Z tego położenia zadowoleni są również miłośnicy sportów wodnych – kajakarze, kitesurferzy, windsurferzy lub żeglarze.

Chłopy kwatery, noclegi w Chłopach

noclegi w Chłopach nad morzem bałtyckim

Wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

Tanie pokoje w Górach

pokoje w górach

Wczasy w Karkonoszach

pokoje w Karkonoszach