Chłopy noclegi, informacje, wczasy w Chłopach.

Bobolin

Bobolin plaża

W gminie Darłowo, pomiędzy Dąbkami a Darłowem znajduje się nieduża miejscowość letniego wypoczynku – Bobolin. Leżący wśród lasów z przewagą sosny, z dala od dużych miast, z czystymi plażami. To doskonałe wprost miejsce do spędzenia wakacji dla osób z dziećmi i wszystkich, którzy poszukują wytchnienia.

To również idealne miejsce do wypraw rowerowych – poprzez Bobolin przebiega kilka tras rowerowych – oraz spacerów. W wiosce znajduje się również gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną. Można tu równocześnie odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej lub pobrać parę lekcji hippiki.
Bobolin posiada także dostęp do plaży morskiej. Od głównej drogi biegnącej przez Bobolin, łączącej Dąbki z Darłowem, do nadmorskiej plaży jest mniej więcej kilometr. Jednak część obiektów turystycznych leży bliżej brzegu morskiego. Miejscowy piaszczysty brzeg jest szeroki, piaszczysty i nie jest na nim zbyt tłoczno. Na plaży znajdują się również betonowe bunkry. Dojście na plażę prowadzi chodnikiem przez las sosnowy.
W samej miejscowości nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można wybrać się do nich do ościennego Darłowa lub Dąbek. Natomiast baza noclegowa to zazwyczaj domki wakacyjne, domy gościnne, oferujące pokoje i kwatery oraz gospodarstwa agroturystyczne. Po Bogatą propozycję prezentującą noclegi w Bobolinie zapraszamy tutaj: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Chłopy kwatery, noclegi w Chłopach

noclegi w Chłopach nad morzem bałtyckim

Wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

Tanie pokoje w Górach

pokoje w górach

Wczasy w Karkonoszach

pokoje w Karkonoszach