Chłopy noclegi, informacje, wczasy w Chłopach.

Mielenko

Mielenko

Mielenko to nieduża wioska przymorska polskiego wybrzeża nadbałtyckiego, umiejscowiona nieopodal (dwa kilometry) znanego kurortu – Mielna. Mielenko niesłychanie różni się od swojego znanego i zatłoczonego w sezonie letnim sąsiada. Panuje w tym miejscu spokój oraz cisza, skutkiem tego jest to akuratna lokalizacja dla znużonych hałasem i miejskim rozgardiaszem.

Spotkamy tu zachwycające widoki – np obsadzona wiekowymi lipami aleja idąca do Mielna, czy z rzadka spotykane u nas, porośnięte spragnionymi czystego otoczenia porostami, drzewa tureckiej leszczyny tuż przy drodze do Chłopów. Mimo to w wypadku nabrania chętki na morskie puby, bary, atrakcje, muzykę, dyskoteki oraz kolorowe sklepiki, można wybrać się do Mielna choćby piechotą – zajmie to około 20 minut. Żeby dotrzeć do Mielna powinno się udać na wschód, tymczasem zachodnim sąsiadem Mielenka, odległym o 3 km, jest ciekawa wieś Chłopy, wprowadzona całkowicie do spisu zabytków.
Plaża w letnisku jest całkiem szeroka, piaszczysta, „drobnoziarnista” (z drobną domieszką kamieni, które w nieco większej liczbie są na falochrony, na których nierzadko odpoczywają ptaki.
W zestawieniu z zatłoczonymi kurortami, jak np Mielno panuje tu cisza, jednakże nie znaczy to, iż jest tu pusto oraz niczego nie ma. Są tu bary oraz innego rodzaju punkty gastronomiczne, różne stragany oraz baza noclegowa, na jaką głównie składają się domy gościnne oraz domki i przyczepy.

Chłopy kwatery, noclegi w Chłopach

noclegi w Chłopach nad morzem bałtyckim

Wczasy nad morzem

wczasy nad morzem

Tanie pokoje w Górach

pokoje w górach

Wczasy w Karkonoszach

pokoje w Karkonoszach